Běžecké oblečení pro pány

7.6.2016

sportovní oblečení MIZUNO

Pokud běháte aktivněji a pravidelně je pro vás vhodnou investicí i kvalitní textil značky Mizuno určený pro sportovní aktivity.

Komfortní běhání není jen o správné obuvi a ponožkách, i když je pravda, že tyto dvě věci jsou naprostý základ pro kvalitní, zdravý a pohodlný běh. V minulém díle jsme představili oblečení pro dámy a dnes se podíváme blíže na textil pro pány.

Pánská sportovní trička

Začneme u nejzákladnějšího trika Mizuno Core Tee a Transform Tee . Jsou vyrobena z ultra jemného syntetického materiálu, který je rychleschnoucí, prodyšný, maximálně pohodlný a výběr máte několika barev. Pokud běháte i ve večerních a nočních hodinách, tak vám bude vyhovovat triko Mizuno CTouch Venture Tee nebo Mizuno Ctouch V Singlet. Obě mají reflexní detaily pro lepší viditelnost v noci a jsou vyrobené z chladivého materiálu, tím udržují tělo v optimální teplotě. Pro běžce, kteří vyžadují profesionální triko pro dlouhé a náročné tratě, je ideální volbou triko Mizuno Premium Origami Tee z ultra lehkého materiálu s integrovaným ventilačním systémem a reflexními prvky nebo tílko Wave Sleeveless Tee a triko Wave Tee. Obě trika mají bezešvou konstrukci založenou na technologii BioGear. Perfektní odvod vlhkosti a vysoká prodyšnost zajistí maximální komfort i při těch nejnáročnějších závodech, soutěžích a nejrůznějších sportovních akcích.

Pánské funkční šortky

Vyrazit na trať se dá v obyčejných teplákách, ale komfort vám zvýší kvalitní a vzdušné šortky. Pro méně náročné běžce jsou v nabídce šortky Mizuno Core Square 5.5 vyrobené z jemného a elastického materiálu s jednou zadní kapsou, ideální pro různé sportovní aktivity. Náročnější sportovci rádi zvolí perfektně zpracované šortky Premium Aero Square 4.5, které díky anatomickému střihu přispívají ke svobodě pohybu. Jejich materiál je ultra lehký s vysokou prodyšností. Jsou opatřeny malou zadní kapsou a vnitřní kapsičkou. Pro profesionální běžce jsou připraveny šortky Mizuno DryLite Square 7.0 2in1, navíc jsou vybaveny vnitřními elastickými šortkami zajišťující kompresi pro delší běhy: extrémně lehký materiál vhodný pro náročné běžce.

Mizuno je pro běžce známou a oblíbenou značkou nejen pro kvalitní produkty ale i díky tomu, že dávají svému oblečení šmrnc, styl a krásné barevné kombinace, které vás budou bavit.

Nedovolte, aby za vaše pohodlí ovlivňovalo nekvalitní oblečení. Vyberte z nabídky MIZUNO a budete v suchu…