Kožené kotníkové boty Looke

3.2.2021

Hledáte vhodnou obuv na zbylou část zimy, na chladné jarní dny a na další zimní sezóny? Prohlédněte si dnes s námi polokozačky Looke, které jsou vyrobeny z kvalitní kůže a právě do nepříznivého počasí.

Tento typ dámské obuvi je designován obvykle v tmavých barvách, které jednoduše sladíte s vaším zimním šatníkem a černobílým počasím.

Dnes si prohlédneme modely dámských kožených polokozaček, které jsou v tomto období nejžádanější.

Na začátku musíme zmínit Ariele. Bota s osobitým designem, který doprovází pruhy, s mírně zakulacenou špičkou. Postavena je na kvalitní podešvi na nízkém podpatku. Obuv je ve dvou provedeních, a to černé a hnědé.

Hned v závěsu je obuv Katriane, která se od předchozí výrazně liší především vzorovanou kůží. Bota je nad kotník a také na podpatku. Vnitřek tvoří kožená stélka, kterou si budete Vaše nohy hýčkat. Aktuálně je ve třech barevných designech, a to modré, vínové a hnědé. Obuv má postranní zip.

Další kousek, který musíte znát je Trinity, která je díky robustnější podrážce přímo stvořena do nepřejícího počasí. Obuv máte zip jak z vnější strany, tak z vnitřní. Na noze pak skvěle působí efekt začouzené špičky a paty.

V této oblíbené zimní kategorii kožených bot je potřeba zmínit také obuv Holly. Tato obuv zaujme na první pohled silnými postranními švy a zdobenou podrážkou. Dále také vyniká výrazným šněrováním. Bota je v krásné vínové a hnědé.

Francouzská značka Looke si potrpí na pečlivě vybrané kůži. A jinak tomu není ani u těchto kotníkových bot.

Dejte přednost ruční výrobě a vsaďte na Looke.