Kožené workery Looke

11.1.2021

Francouzská značka Looke, vyrábějící tradiční koženou obuv, má v sekci kotníkových bot co nabídnout. Zvláště pokud se budeme bavit o takzvaných workerech, které jsou typické vyšším provedením a vroubkovanou odolnou podrážkou.

Dnes vám připomeneme modely, které budou právě do tohoto počasí správnou volbou. Ať už designem, kvalitním materiálem nebo odolností.

Začít musíme u kožených bot s názvem Melaina, které jsou typickým kouskem této kategorie. Melaina od Looke je zpracována v několika barevných provedení. Barvy jsou obvykle tmavší tak, aby se co nejvíce přizpůsobily zimním outfitům. Podrážka je opravdu robustní a je ozvláštněna nízkým podpatkem. Obuv má z vnitřní strany zip, který usnadní nazouvání.

Z nové kolekce je potřeba připomenout workery Julienne. Zpracované v tmavě červené a tmavě modré barvě. Naprvní pohled zaujme jednoduché zpracování s typickou podrážkou workerů. Obuv má široké šněrování, v které nohu pečlivě stáhnete. Ideálně se hodí k džínům. O Vaše pohodlí se postará kožená stélka.

Pokud hledáte opravdu vyšší kotníkovky, které se s Vámi vydží několik sezón, vsaďte na Babette. Obuv v tmavě hnědé a světle hnědé barvě. Skvělým doplňkem je mimo kvalitní kůže také začouzená špička. Díky robustní podrážce a nízkému podpatku budou vaše kroky bezpečné i v nepříznivém počasí. Šněrování je zde na úzké tkaničky a zakončeno ozdobnými klipy na utažení.

Mezi další modely, které se těší oblibě v aktuálním období, patří kožená obuv s názvem Manette v modré a černé barvě. Tento kousek ocení především ty, kteří nechají své nohy rádi vyniknout. Postará se o to nejen vyšší podpatek ale také ozdobné stříbrné cvočky po celé délce šněrování s páskem nad kotníkem.

Vyber si z aktuální nabídky francouzských workeru Looke a choďte v zimě pohodlně.