Mizuno Synchro MX

18.7.2016


 

Oblíbený model pro běh i ostatní sportovní aktivity

Léto je v plném proudu a spousta lidí nakupuje novou obuv pro běh a různé sportovní aktivity. Proto si blíže představíme běžeckou obuv značky Mizuno, konkrétně model Synchro MX, který je vyráběn jak pro dámy, tak pro pány. Minimalistický design, krásné barevné varianty, kvalitní zpracování, technlogie a cenová dostupnost, to jsou hlavní přednosti tohoto modelu.

Tento rok oslaví značka Mizuno 110 let existence a hned představila nový model tréninkové a běžecké obuvi. Tento model je vhodný pro běžce, kteří chtějí zvýšit svůj výkon a sportovce, kde je sport na prvním místě v každodenním životě. Důraz je kladen na komfort a stabilitu při běhu. To zajišťuje podešev, jenž je složena ze dvou vrstev. Pojící vrstva je měkká a citlivá. Stélka je tvarována 3D konstrukcí a podporuje pohodlný a harmonický pohyb, ať už se jedná o běh nebo fitness. Spojení několika technologií zaručuje dokonalé tlumení, díky kterým se budete cítit skvěle na každém kilometru.

Kvalitní a propracované technologie

Vysoké stability je docíleno vyztužením a zesílením obou stran mezipodešve. Technologie U4icX je používána v oblastech, kde je potřeba zvýšené odolnosti a tlumení. Povrch mezipodešve je vyhlazený od paty ke špičce, aby mohla poskytovat co nejvíce energie ve správném směru běhu.

Slušivé oblečení pro sport

Nezapomeňte se vybavit také kvalitním oblečením značky Mizuno, ve kterém budete vypadat skvěle a cítit se komfortně i po dlouhém a náročném běhu. Stačí prohlédnout kategorii běžecká trička nebo běžecké křaťasy