Nejoblíbenější produkty a povánoční slevy roku 2015

8.1.2016
Máme tu nový rok 2016 a po vánočních svátcích začínají všude povánoční slevy a výprodeje. Ani u nás tomu není jinak a připravili jsme pro vás oblíbené produkty, které se budou nejvíce hodit právě s přicházejícím chladným počasím.

Dámy jistě ocení zimní dámské bundy a kabáty od značky Northland Professional, které jsou perfektní do právě přicházejícího chladného počasí. Kvalitní materiály, perfektní zpracování a hlavně neobyčejný styl, který dělá ze značky Northland Professional opravdový unikát vhodný nejenom na hory, ale také do městské džungle.

Pro dámy můžeme nabídnout například velmi teplý péřový kabát Northland Professional W Charda Parka jenž máme ve dvou barevných variantách, v červené a bílé. Jemný a decentní styl vhodný jak pro cestování po městě tak i na hory a méně náročné sportovní výkony.

Muži a jejich vášeň pro míčové sporty. V Čechách se především fotbal ukázal v plné síle právě během Vánoc. Nejoblíbenějším fotbalovým míčem loňského roku byl model Diamond vhodný pro trénink i zápas. Nemůžeme opomenout top model značky SELECT a tím je fotbalový míč Brillant Super, který je ideální pro profesionální zápasy na nejvyšší úrovni.
Milovníci futsalu byli v loňském roce nejvíce spokojeni s modelem Samba, jenž má speciální pěnovou výplň pro extra jemný pocit při hře.

Slev je po vánocích plný e-shop, stačí vybrat.