Nová kolekce Northland Professional

15.9.2016
S koncem školních prázdnin se vše začíná vracet zpět do zaběhnutých kolejí. Děti jsou zkrocené ve školních lavicích a rodiče jsou rádi, že mají po dvou měsících klid. Ovšem nic není, jak se může zdát. Pomalu, ale jistě se nám začíná přibližovat podzim. Ten se v posledních letech projevuje spíše jako jaro nebo dokonce léto. Nenechte se ovšem oklamat a nezaspěte jako čeští silničáři. Zima pak udeří z ničeho nic a ve výhodě bude ten, kdo bude připraven.

I my jsme připraveni nabídnout vám to nejlepší od oblíbené rakouské značky Northland Professional. Pro dámy je připravena velmi zajímavě zpracovaná dámská mikina W Marta Flauschjacke, která je netradičně řešena a připomíná malé růžičky. Sundávací ozdobný kožíšek na kapuci a ozdobné záplaty na rukávech. Perfektní pro cestování na podzim, kdy si vystačíte s mikinou a ukážete se tak v tomto krásném módním kousku.
Pokud však začne venku počasí přituhovat, je nejlepší volbou dámská vesta W Lotte Steppweste, která perfektně doplní mikinu Marta Flauschjacke. Vesta je decentně ozdobená koženými prvky a tradičním knoflíkem u krku. Dvě postranní kapsy na uložení drobností jako příjemný bonus. Tuto ideální kombinaci mohou doplnit tmavé kalhoty W Emmi Hose, které jsou vyrobeny z komfortního polyesteru s příměsí elastanu pro pohodlnější pohyb.


Pro pány jsme připravili moderní bundy, které se vyznačují netradiční kombinací materiálů. Například rozepínací pánská bunda Emil Steppjacke, kombinuje prošívanou část na rukávech a zádech s kvalitní plátěnou částí vpředu a na límci, který příjemně chrání krk při nepříznivém počasí. V nabídce je v krásné zelené nebo námořnické modré. I pro pány máme v nabídce neobyčejnou mikinu tvářící se jako svetr s názvem Emil Strickfleecejacke. Z vnějšku se zdá jako klasický jemně pletený svetr s rozepínáním. Ovšem uvnitř najdete příjemnou fleecovou podšívku, která je naprosto perfektní v chladnějších dnech. Perfektní styl doplňuje malá kapsička na prsou.

Kolekce podzim/zima 2016 se rakouské značce Northland Professional letos opravdu velmi vydařila.