Nová zimní kolekce značky Mizuno

10.10.2016
Nová kolekce značky Mizuno


Značka Mizuno měla vždy pochopení pro sportovce. Je jedno, zda jste rekreační sportovec nebo fanatický běžec, který bez běhu nevydrží ani pár dní. Právě pro takové je připravena nová zimní kolekce sportovní obuvi Mizuno.

Trailová obuv - Wave Daichi

V této kolekci přibyl model Wave Daichi  vhodný pro nezpevněné cesty a běh při horším počasí. Kvalitní podešev Michelin, pro vynikající přilnavost a trakci na jakémkoli terénu, který vás může potkat. Oranžový model s modrou podešví je připraven pro dámy a šedý s modrým modelem pro pány.

Běžecká obuv - Synchro MX

V loňských sezónách oblíbený model Synchro MX, jenž je populární pro svou univerzálnost. Model je vhodný pro rekreační sportovce, kteří očekávají vynikající podporu, komfort a moderní styl. Obuv je vhodná pro běh nebo například fitness. I tento model je připraven pro dámy i pány v krásných pestrých barvách.

Sálové kopačky - SALA CLUB 2 IN

Značka Mizuno nezapomíná ani na fotbalisty, kteří se musí během zimy přesunout do haly a vnitřních prostor. Pro takové jsou připraveny sálové kopačky SALA CLUB 2 IN. Ty mají svršek ze syntetické kůže a textílie, podešev je vyrobena z kvalitní pryže. V nabídce jsou tři krásné barevné varianty, ze kterých si každý vybere. 

Sálová obuv - Wave Lightning Z2

Na konec jeden z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších modelů. Jedná se o sálovou obuv Mizuno Wave Lightning Z2. Dlouholetý vývoj modelu, díky kterému se stal jedničkou mnoha sportovců. Vynikající obratnost a rychlost na kurtu při zachování lehkosti a stability. Ultra komfortní stélka Pownce a vynikající tlumení nárazů. Vzhledem k popularitě modelu je dostupný jak pro dámy tak i pro pány.