Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nové modely Mizuno pro zimní sezónu

Značka Mizuno přicházi každým rok s novou kolekcí, stejně tak i letos máme v nabídce nové modely pro zimní sezónu. Jedná se především o sálové modely, které se dočkaly nového barevného zpracování. Například model Wave Mirage 2, který patří mezi nejrychlejší obuv na hřišti, díky své lehké váze. Podstatnou složkou je kvalitní a dynamické odpružení, které zajišťuje paralelní vlnová deska a extrémně lehká podešev Dynamotion Fit.

Zcela novým modelem v naší nabídce je model Wave Phantom, vyvinutý tak aby vydržel i tu nejnáročnější zátěž při hře. Kompozitní vějířovitá vlnová deska nabízí specifickou podporu středu a stran chodila. Materiál Air mesh a syntetické překryvy poskytují velkou stabilitu a vysokou úroveň pohodlí a prodyšnosti.

I běžci se dočkají novinky. Pro ty je připravený nový model Wave Aero 16, který je určený pro běžce hledající rychlou obuv se střední mírou tlumení určený pro trénink i závod. Mezipodešev U4iC zachovává skvělé tlumící vlastnosti a přitom je o 30% lehčí než předchozí AP+. Model tak poskytuje stejnou úroveň tlumení jako tempové modely, ale má lehčí svršek a tím i celkově lehčí hmotnost.

V naší nabídce naleznete širokou škálu modelů. Od novinek až po modely starších kolekcí, které jsou nyní se slevou až -50%. 

Zpět na výpis novinek
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz