Novinky značky Select

11.8.2016
Házenkářský míč SELECT HB Ultimate


Jako výhradní dovozci dánské sportovní značky SELECT pro vás máme vždy jako první novinky, které značka připraví. Letos dostal zcela nový kabát oblíbený model HB Solera, který je vhodný jak pro zápas tak i trénink. Díky měkké, odolné a tvarované syntetické kůži má míč perfektní úchop i bez lepidla. Kvalitu míče podtrhuje kvalitní ruční šití a schválení od Evropské házenkářské federace. V nabídce jsou dvě barevné verze.

Pro profesionály a fanoušky je připraven model míče Ultimate, který je určen pro soutěže na nejvyšší úrovni a Replika pro fanoušky a rekreační hráče. Od letošního léta je model dodáván v nových moderních barvách. Míč je vyroben z velmi kvalitní umělé kůže, je ručně šitý a má schválení EHF.
 
Značka Select vytvořila novou kompresní loketní bandáž (s označením 6650), která má kvalitní polstrování s vnějším Armotec materiálem. Ten zajistí dlouhou životnost a vnitřní silikonová vrstva zajistí ten správný kinesiologický efekt.
Mezi další novinky patří kompresní bandáž kolene s kineziologickým efektem. Ten je zajišťován přilnavou silikonovou vrstvou na vnitřní straně bandáže. Bandáž má označení 6252 a je vyrobena ze směsi polyamidu a spandexu.