Oblíbené modely Tamaris

20.1.2021

Kdo by snad Tamaris ještě neznal, jedná se o značku pocházející z Německa, která nabízí dámskou koženou obuv moderního stylu.

V nabídce najdete sandále, tenisky, polobotky či kotníkovou obuv.  

Dnes se podíváme na oblíbené modely posledních kolekcí Tamaris, které máme v nabídce. Nezaváhejte, v některých případech se jedná o poslední kusy.
 

Velké oblibě se těšily kotníkové boty 1-25116-25 ve vínové barvě. Kožená dámská bota stvořena do zimního období. Moderní kotníková obuv, která vyniká šněrováním skrze ozdobnou sponu na boku. Nechybí také technologie TOUCH-IT a elegantní podpatek o výšce 3,5 cm.

Pokud zůstaneme u kotníkových bot, musíme zmínit obuv 1-25234-25 v černé barvě, která uchvátí na první pohled zpracováním připomínající hadí kůži. Obuv je na šněrování s robustnější podrážkou právě do zimního počasí. Na boku je pak zobrazeno minimalistické logo Tamaris.

Mezi další kotníkovou obuv, ovšem s vyšším podpatkem, řazenou do elegantnějšího stylu, patří 1-25234-25 ve vínové barvě. Podpatek má výšku 5 cm a z vnitřní strany také zip pro lehké nazouvání. Šněrování tvoří kulaté tkaničky zakončené válečkem s logem. Svršek tvoří hladká a lesklá kůže.

Žádané jsou také polobotky z posledních kolekcí. Tyto polobotky skvěle využije jak na cesty do práce tak na elegantní akce. Barvy jsou příjemně sladěny přesně do tohoto období a proto je jednoduše nakombinujete s vaším stylem.

Mezi první patří 1-23305-25 v modrém a černém provedení. Typický polobotkový tvar s detaily Tamaris a podpatku o výšce 5cm.

Pokud hledáte výraznější koženou polobotku, prohlédněte si 1-23304-25 v červené barvě. Velmi zajímavá hnědá podešev skvěle doplňuje červený svršek s postranním kovovým zdobením.

Pro elegantní outfit byste neměli přehlédnout polobotku 1-23304-25 s látkovým výřezem ve svršku s ozdobným lemem. Čistě černá boty skvělá na významné akce nebo do společnosti.


Vyberte si svůj kousek od značky Tamaris.