Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Select MAXI GRIP - míč s lepkavým povrchem


 
V posledních dvou letech se značka Select zaměřila na vývoj prvního lepkavého míče, kterým se nyní může pochlubit světu a především hráčům, kterým bylo používání lepidel z různých důvodů zakazováno. K hráčům se tak dostává míč s vynikajícím gripem, který umožňuje snadnější ovládání, kontrolu míče a rychlejší tempo hry.  

Bližší informace k míči Select MAXI GRIP.
Míč nebyl vyvíjen se záměrem nahradit či vytěsnit používání házenkářských lepidel na dospělé profesionální úrovni. Nic se tak nemění na faktu, že absolutně nejlepšího úchopu lze stále dosáhnout s využitím speciálně vyvinutých lepidel značky Select.
Čištění míče je velmi jednoduché, mělo by být však prováděno pečlivě a opatrně. Jemné otření vlhkým hadříkem zbaví povrch drobných nečistot. Lepkavý efekt se znovu navrátí, jakmile míč oschne. Je velmi důležité ošetřovat míč pečlivě a opatrně pro udržení lepivost po co možná nejdelší dobu. Postupem času lepivost pozvolna slábne a při namočení svůj lepivý efekt zcela ztrácí a navrátí se až s vyschnutím povrchu.
Pod povrchem lepkavé vrstvy jsou dobře známé technologie a materiály. Míč je tedy i bez lepivého efektu velmi kvalitním tréninkovým a zápasovým míčem, jenž je vyrobený z kvalitního HPU materiálu a dostupný ve velikostech 0, 1, 2 a 3.
Míč bude dodáván ve speciálním bagu, který jej chrání a zajistí to, že si míč udrží lepivý efekt tak dlouho, jak jen to bude možné. 

Zpět na výpis novinek
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz