Značka Select se stala oficiálním partnerem EHF

29.1.2016
SELECT oficiálním partnerem EHF

Oblíbená značka sportovních potřeb, míčů, bandáží a doplňků Select se stal oficiálním dodavatelem míčů pro přední evropské házenkářské soutěže.
Dohoda, která proběhla mezi EHF, EHF Marketing a značkou SELECT bude trvat následující čtyři roky.

Od 1. července budou míše k vidění na všech soutěžích pořádané EHF včetně nejvyšší EHF Champions League, mužský a ženský EHF cup. Míče budou také na očekávaném Mistrovství Evropy EHF. Originální design se bude nabízet po celou dobu trvání smlouvy při čemž značka SELECT bude nabízet originální verzi určenou pro zápasy a verzi replika, která bude určena pro maloobchodní prodej, především díky podstatně levnějším nákladům na pořízení. Vhodná je tak i pro fanoušky Champions League nebo rekreační hráče.

Prezident EHF, Jean Brihault, řekl: “SELECT má dlouhodobou historii s házenou a opravdovou vášeň pro sport, což se projeví na kvalitě výrobků. Nové společné partnerství bude nabízet nejlepší možné podmínky pro hráče hrajících v nejvyšších soutěžích a také možnost v následujících sezónách přispět k vývoji výrobků a inovací na trhu házené.“

SELECT CEO Peter Knap dodal: “Značka SELECT vyvíjí míče více jak 65 let, proto máme náskok, pokud jde o zajištění kvality nových řešení a technologií. Dvaatřiceti panelová konstrukce je stále nejlepší, pokud jde o odraz, rovnováhu a přilnavost míče. Máme pochopení pro podstatu tohoto sportu a to nám umožňuje vytvořit co nejlepší a profesionální řešení. Jsme nadšení a těšíme se na spolupráci s EHF.

Novinkou na našem eshopu je nová varianta modelu Phantom v modro žluté barevné kombinaci, který máme ve velikosti 0. Vhodné tedy pro nejmenší hráče.Zdroj: http://www.eurohandball.com/article/23728