Dámské sportovní oblečení Mizuno

25.5.2016
dámské sportovní oblečení MIZUNO

O běhání se ví, že nejdůležitějším doplňkem je pochopitelně v první řadě kvalitní běžecká obuv a sportovní ponožky. Není to ovšem vše, co může vaše běhy zlepšit a zvýšit komfort a výkon.

Běžecké boty a oblečení Mizuno – prvotřídní kvalita 

Značka Mizuno se již dlouhou dobu řadí mezi výrobce, kteří se pečlivě věnují novým technologiím a materiálům. To se neprojevuje jen na obuvi, ale i na sportovním oblečení a doplňcích, které nabízí. 

U sportovního oblečení se klade důraz na kvalitu materiálů, která zajišťuje dobrý odvod vlhkosti a prodyšnost. Zapomenout se nesmí ani na kvalitní a komfortní střih, který neomezuje v pohybu ani při sportovních aktivitách.
Mizuno chce, aby se sportovci nejenom dobře cítili, ale aby i skvěle vypadali. Proto je sportovní oblečení vyladěno v krásných barvách a netradičních vzorech, které zaujmou na první pohled.

Dámy si mohou vybrat, jestli budou běhat v šortkách Helix Square 2.5 nebo zvolí vzdušnější sukni Active Skirt. Pokud raději zvolíte delší legíny, tak i pro vás připravila značka Mizuno oblíbené elastické legíny Multi Lotus 3/4 Tights. Jako vršek můžete zvolit hned z několika možností. Například v horkých dnech jen sportovní podprsenku Lotus Bra nebo volné triko Multi Lotus Tank. Pokud počasí nepřeje, přijde vhod triko s dlouhým rukávem Tubular Helix LS Tee, které má bezešvou konstrukci pro maximální pohodlí při multisportovních aktivitách.

Sportovní oblečení Mizuno je všeobecně velmi oblíbené díky kvalitě, materiálům a designu. Zvláště kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost oblečení a správnou funkci při sportu