Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Termo prádlo - ideální pro chladné dny

Zimní chladné počasí se blíží, průměrná teplota pomalu klesá, slunce nám méně svítí a proto je nejvyšší čas připravit se na chladno s předstihem. Nepsané pravidlo říká, že nejdůležitější je první vrstva, která je přímo na těle. Proto je nejvhodnějším doplňkem na zimu termo prádlo.

Pro dámy je připraveno termo prádlo Northland Professional W Merino190 Carol LangarmT-Shirt 
vyrobené z Merino vlny, které má naprosto vynikající tepelné a hygienické vlastnosti. Prádlo, které vám bude sloužit několik sezón. V nabídce je samozřejmě i prádlo ze syntetických technických materiálů, které má neméně skvělé vlastnosti. Navíc prádlo značky Northland Professional je vyrobeno v krásných moderních barvách.

Velmi podobná nabídka je i pro pány. Kvalitně zpracované prádlo PRO SKIN Ms PANT značky Northland Professional s plochými švy, pro maximální komfort při jakémkoli pohybu. 

Vybavte se kvalitním prádlem a zapomeňte na tzv. vlezlou zimu, která dokáže být pěkně nepříjemná. Ve většině případů to je díky špatnému výběru první vrstvy, která je přímo na těle.
Zpět na výpis novinek
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz