Tipy na vánoční dárky

6.12.2019

Za pár dní jsou tady Vánoce a my Vám přinášíme tipy, čím potěšit své blízké pod stromečkem. Ne vždy udělá měkký dárek radost, ale naše úchvatné kousky potěší určitě každého!Za pár dní jsou tady Vánoce a my Vám přinášíme tipy, čím potěšit své blízké pod stromečkem. Ne vždy udělá měkký dárek radost, ale naše úchvatné kousky potěší určitě každého!

Dámy určitě pod stromečkem ocení krásné bundy a kabáty s ozdobnou kožešinou značky Northland Professional, které se skvěle hodí do chladných lednových dní. Krásně zahřejí a zaujmou svým stylem a zpracováním.

Pokud si nejste jisti správnou velikostí bundy, bude tou správnou volbou vybrat hřejivou čepici nebo šálu. Můžete vybírat z různých barev a druhů a doplnit tak zimní outfit o další slušivou položku.

Pro pány máme připravená elegantní trička s límečkem v různých velikostech od značek TBS a Northland Professional, popř. i krásné svetry a mikiny, které pány zahřejí.

Na závěr bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek, které budou přijaté do 16.12.2019 garantujeme termín doručení do Vánoc.