Vánoční dárky na poslední chvíli

10.12.2014
Vánoce se nemilosrdně blíží a pro ty z Vás, kteří ještě nemají vyřešeného Ježíška, máme hned několik zlatých tipů na vánoční dárky. V našem e-shopu máme v nabídce kvalitní míče dánské značky SELECT, která nabízí míče na házenou, futsal a fotbal. Pokud chceme mít zdravou budoucí generaci je nutné, abychom podpořili jejich sportovní aktivity už v útlém věku aktivním sportováním, místo pasivního počítačového sportu. Proto má právě značka Select ve své nabídce míče vhodné pro naše nejmladší hráče ať už jde o házenou nebo fotbal a vydrží zcela jistě déle než PC hra. Různé velikosti a materiály pro různé věkové i výkonnostní kategorie např. míč Futsal Attack ideální pro trénink nebo model z limitované série Numero 10 Advance vel. 4 .

Ke sportu v dnešní době zajisté patří i kvalitní oblečení značky 4F vyrobené z kvalitních a funkčních materiálů díky, kterým si budete moci užívat sportovních výkonů v teple a suchu i při náročných podmínkách. Pokud si potrpíte spíše na módu zajisté by Vám nemělo ve vašem šatníku chybět oblečení od značky Geographical Norway. Doporučujeme nejprodávanější bundy Alaska a Colmar.

V našem e-shopu myslíme na opozdilce a proto můžete zboží objednávat až do 22.prosince do 8:00 s garancí doručení následující den u objednávek, které mají jednu položku a lze je tedy ihned expedovat. Pro přesnější informace nám můžete zavolat na telefonní číslo +420 601 575 896 a ověřit tak dostupnost a termín doručení.