Websérie - The Cheers

11.2.2015
Freeride jezdec značky Eider Adrien Coirier a jeho přátelé Romain Grojean a Jeremy Pravosta zahájili novou websérii pojmenovanou sympaticky The Cheers, což v překladu znamená „Na Zdraví“. Název nese odkaz velmi prosté myšlenky, kterou chtěli tito tři lyžaři přinést. Úsměv a dobrou náladu kdekoli a za všech okolností. Doufají, že to bude příjemná změna oproti běžným poněkud skleslým videím poslední doby.
Vzhledem k nepříznivé zimě v Evropě, kdy o vánocích nebylo nikde moc sněhu, hoši museli přejít na plán B. Ten byl naprosto jasný, vyrazit tam, kde sníh je. Ke skupině se přidal režisér projektu Julien Mazard a mohlo se vyrazit.

Hlavním bodem tohoto výletu je město Sapporo, které je hlavním městem ostrova Hokkaidó a pátým největším městem v Japonsku. Po dlouhé cestě a drsném probuzení se ukazují první střípky Japonské kultury. Místní obyvatelé jsou velmi uctivý, vstřícní a přátelští, což je pro klasického Evropana jednoduše překvapující. Lyžařské tratě jsou zde převážně v lese a jsou poměrně krátké. Slunce zde svítí jen na pár dní v týdnu. Podívejte se samy jak kluci řádí…
 V takto náročných podmínkách samozřejmě nesmí chybět pořádné oblečení. Adrien Coirier se v tomto ohledu spoléhá na značku Eider a její lyžařskou bundu SPENCER JACKET, kterou máme také v nabídce :)