Znáte značku TBS?

9.10.2020

Francouzská značka založena v roce 1978 kloubící eleganci s moderním volnočasovým stylem. Oblečte se do TBS od hlavy až k patě.

Pokud mluvíme o značce TBS, nesmíme zapomenout zmínit obuv s názvem Jazaru, která je již téměř ikonickou botou této značky. Obuv je vyráběna v nejrůznějších barevných kombinacích. Vsaďte na klasiku v bílo černém provedení, kterou jsme pro vás právě doskladnili. Celokožená obuv vyrobena z kvalitní kůže a detaily TBS, které vás ohromí. Tato polobotka je skvělým společníkem po většinu roka a pohodlí je zde na prvním místě.

Přesuneme se od bot o něco výše. Není totiž ideálnější čas na koupi nového svetříku nebo mikiny než právě teď. Pro tuto značku jsou typické nejen pruhy jako například u Fobutee ale i čiré barvy, jako třeba u svetrů Munagil nebo Eferpul. Pokud máte rádi výraznější vzory, svetřík Duapul a Gabpull budou přesně pro vás.

Dámy, bez bundičky nebo pořádného saka se v začátcích podzimu neobejdete. Zkuste proto dámská saka Marincab, Milavest, Tinoves nebo bundu Difblo.

Prohlídněte si veškerou nabídku TBS, výrobce oblečení a obuvi od roku 1978.