Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

O nás

SGSPORT.CZ  e-shop a prodejna se sídlem v Praze zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem zahraničních sportovních a volnočasových značek. Naše společnost je na trhu od roku 1993 a po celou dobu se snažíme zákazníkům nabízet to nejlepší možné sportovní a volnočasové zboží na našem trhu. Na e-shopu SGSPORT.CZ, který byl v základní verzi spuštěn koncem roku 2012 můžete nalézt široké zásoby ze všech naších prodejen, sportovní prodejny v Dejvicích, kde působíme již od roku 1993 a skladové zásoby na dodání od vybraných dodavatelů.
V září 2014 dostala naše prodejna v Dejvicích jméno SGSPORT podle našeho prvního internetového řešení. Následně proběh redesign našeho původního e-shopu.

Plusem e-shopu je propojení se skladovými zasobami, sklady dodavatelů a perfektní navigace, kde snadno můžete zjistit, na jakém skladě se daný kus zboží nachází a usnadnit si tím Váš nákup. Zboží jsme schopni z našich skladů doručovat do 2–3 pracovních dnů v případě větších objednávek z více skladů Vás ihned informujeme o případné prodlevě či možnosti obdržení více balíčků k dané objednávce, abyste měli zboží co nejrychleji u sebe. Zboží, které je na hlavním skladě  zákazník obdrží do 5 ti pracovních dní od vytvoření objednávky.

Chceme naše služby stále zlepšovat a jsme přesvědčení, že Vám dokážeme nabídnout komfort a bezstarostný průběh objednávek, který čekáte.
 

Fakturační adresa a prodejna:

E-ENTERPRISE s.r.o.
Na Hutích 582/3
Praha 6 - Dejvice
IČ: 26436191
C 82044 vedená u Městského soudu v Praze

Bankovní spojení: 107-5422710267/0100

TEL: +420 601 575 896
Email: info@sgsport.cz

 
Pavel Novotný - vedoucí prodejny
Peter Jankovič -
objednávky
 

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz