Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pánská běžecká obuv Mizuno WAVE ULTIMA 9 černo modrá

Katalogové číslo J1GC170908_08
Pro běžce s neutrálním nášlapem, kteří hledají stabilní botu s vyšší mírou tlumen. Vhodná pro střední a dlouhé tratě. Nový moderní design svršku s vylepšenou prodyšností. Vnitřní zpevňují pásky v přední části pro lepší pocit a padnutí. Plyšový pocit pod nohama, který podporuje příjemné zážitky z vašich prvních běžeckých kroků v tomto modelu. Plynulý pohyb díky lepšímu tlumení, odezvě a flexibilitě. Nová vlnová deska Cloudwave™(konkávní-konvexní) poskytuje lépe tlumený nášlap a větší stabilitu. Nová mezipodešev U4ic zajišťující vynikající poměr tlumení a nižší hmotnost. Více tlumících otvorů v mezipodešvi pro více tlumený dopad. Více členění a hlubší drážky na boční straně patní části podešve pro větší měkkost a flexibilitu.
Původně3 690 Kč-40%
Vaše internetová cena2 214 Kč    vč. DPH

Vyber velikost:

Komentáře (0)

Vložit nový komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.
Zobrazeny komentáře k produktu Pánská běžecká obuv Mizuno WAVE ULTIMA 9 černo modrá
Pánská běžecká obuv Mizuno WAVE ULTIMA 9 černo modrá
Mizuno

Parametry

Barva:černo modrá
Materiál:Plátěná stélka,  Pryžová podešev,  Syntetická kůže,  Textílie
Technologie:AIRMESHBLOWN RUBBERDYNAMOTION FITMIZUNO INTERCOOLMIZUNO WAVEPremium INSOCKSMOOTHRIDEU4ICX10
Značka:Mizuno
Pohlavi:Pánské
Dostupnost:Skladem

Technologie

AIRMESH

AIRMESHMateriál AirMesh použitý na svršku boty zajištuje maximální prodyšnost a pohodlí


BLOWN RUBBER

BLOWN RUBBERMateriál segmentů podešve o nižší hustotě než ostatní části podešve, zajišťuje maximální záběr a přilnavost k povrchu (neprokluzuje)


DYNAMOTION FIT

DYNAMOTION FITTechnologie Dynamotion Fit umožňuje svrchní části obuvi reagovat na pohyb chodidla, což uvolňuje deformaci a zvyšuje pohodlí. Podporuje přirozený pohyb chodidla a eliminuje nežádoucí deformaci obuvi.


MIZUNO INTERCOOL

MIZUNO INTERCOOLVentilační systém zamezuje kumulaci tepla a vlhkosti uvnitř obuvi.


MIZUNO WAVE

MIZUNO WAVEUnikátní technologie pro všechny typy běžců.Kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu:odpružení a stabilitu.


Premium INSOCK

Premium INSOCKVyjímatelná anatomicky tvarovaná stélka poskytuje skvělé padnutí, pohodlí a napomáhá odpružení a trvalejší odolnosti.


SMOOTHRIDE

SMOOTHRIDEZajišťuje co nejplynulejší přechod mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu,snížením nárazu a zvýšením flexibility.


U4IC

U4ICUnikátní mezipodešev,která má všechny skvělé vlastnosti ap+,ale je o 30% lehčí,aniž by ztratila na výkonu a pohodlí.


X10

X10X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz