Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vložka do bot DeRoyal Heel Wedge modrá

Kód: MR1401_BLUE
Vložky zahrnují široké spektrum vložek tlumících nárazy. Mají poskytovat oporu a tlumit nárazy, bez ohledu na to, jaké zátěži své nohy vystavujete. Jsou potaženy neklouzavým materiálem, takže se nemohou v botě posunout. Lze je snadno čistit a vkládat z jedné boty do druhé. Vložky mohou být používány dočasně při rehabilitaci po zraněních nebo při přetěžování, ale každopádně také pro stálou potřebu místo vložek, které jsou již při koupi v botách nebo při rozdílné délce dolních končetin. Používejte vložky, abyste zabránili extrémnímu zatížení nebo v botách, ve kterých je potřebná dodatečná opora nebo dodatečné tlumení nárazů. Při práci, ale také při cvičení a sportu. Výrobek pro každou potřebu!
Původní cena390 Kč-60%
Vaše internetová cena156 Kč    vč. DPH

Vyber velikost:

Mohlo by se Vám také hodit

Komentáře (0)

Vložit nový komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.
Zobrazeny komentáře k produktu Vložka do bot DeRoyal Heel Wedge modrá
Vložka do bot DeRoyal Heel Wedge modrá
DeRoyal

Parametry

Barva:modrá
Značka:DeRoyal
Pohlavi:Unisex
Dostupnost:Vyprodáno :(
glami_categorytext:Muži | Oblečení
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz