Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nabídka značek

SELECT

SELECT je jedna z dánská  značka spadající pod jednu z největších firem specializujících se na výrobu míčů. 
Téměř všechny míče SELECT jsou ručně šité a hraje se s nimi v nejlepších světových soutěží. Každý míč projde rukami a pečlivou kontrolou v továrně SELECT na výrobu míču v Pakistánu, kde firma SELECT zaměstnává celé rodiny a mimo jiné jim zajišťuje kompletní lékřskou péči a dětem studijní možnosti.  
SELECT dále vyrábí svoji vlastní kolekci brankářských rukavic, tréninkových doplňku a především perfektní edici neoprenových bandáží a chrániču, které použivají nejlepší sportovci světa.
 

TBS

TBS je jedna z francouzských značek spadající pod jednu z největších firem zabývajících se výrobou obuvi a textilu ve Francii. Výrobci kladou důraz na preciznost, kvalitu, originalitu, kůži a životnost obuvi. TBS obuvi je vyráběno několik milionů ročně a v ČR nemá svým způsobem výroby konkurenci. Veškerá obuv je vyráběna ve Francii a mokasíny v Portugalsku. Textil je z 80 % produkován také ve Francii a na jeho zpracování je jednoznačně vidět preciznost a komfort. Pokud chcete něco nového, pěkného a zároveň s perfektním zpracováním obuv TBS vás určitě osloví. Pro nás je to v oblasti obuvi volba číslo jedna.

 

Northland Professional

Rakouská značka Northland Professional je naprostou špičkou v tom, co vám můžeme nabídnout. 
Velmi dlouhou tradici podtrhává adaptace produktů na nejtěžší podmínky na zemi. 
Oblečení Northland Professional je u našich sousedů velmi oblíbené a v Česku má taktéž dlouhou tradici. Poslední roky firma trochu upustila od klasického outdooru, jak si ji možná vybavujete ze sítě Giga sport a vrhla se ve velkém na volný čas. V našem e-shopu a na prodejnách nenajdete lépe funkční a prověřené produkty než od značky Northland Professional. Mezi její tváře patří i známý Felix Baumgartner, který skočil z vesmíru a jejich výrobky můžeme vidět i na stáji Red Bull formule 1.


Geographical Norway

Francouzská značka Geographical Norway ač s norským názvem vznikla před mnoha lety v Lyonu. Tamní návrháři byli znuděni neustálou všedností, klasickými motivy a zkusili vtisknout oblečení novou šťávu. Značka se chytla a nyní se po celém světě těší velké oblibě. Proč? 
Mikiny Geographical Norwaybundy Geographical Norway a hlavně polo trička Geographical Norway vynikají své velkou barevností a zajímavými grafickými motivy. Velmi úspěšná je značka Geographical Norway v zimě, kdy se svými pěknými bundami a mikinami za bezvadné ceny ničí konkurenci. V létě zase budete s pestrobarevnými triky, polo tričkami, kraťasy a tepláky ozdobou každé společnosti. Oblečení Geographical Norway zkrátka ve vašem šatníku nesmí chybět.  

 

ADIDAS

Značka Adidas patři k nejznámějším módním a obuvnickým značkám. Od založení společnosti na začátku minulého století prodělala firma mohutný vývoj a stala se tak společností s globální působností, která obléká nejlepší sportovce světa.
adidasKolekce zaměřené na nejrůznější sportovní odvětví a v novém tisíciletí i módní kolekce.
Adidas využívá dvě odlišná loga pro prezentaci svých kolekcí. Logo Adidas Originals připomínající modrý trojlístek je zaměřené na volný čas, život v ulicích a pro všechny, kdo sledují módní trendy.
Logo Adidas Performance připomíná pyramidu o třech pruzích a zaměřuje se na sportovní aktivity. Tato kolekce nabízí funkční obuv a oblečení využívající nejmodernější technologie a postupy pro maximální výkon a pohodlí. 

MIZUNO

Značka Mizuno byla založena již v roce 1906 v japonské Osace a za více než sto let se stala světoznámou.
Od samého začátku se značka zajímá o nové výzkumy, které sama provádí, aby dosáhla perfektních výsledků a mohla nabídnout sportovcům specializované produkty. Stejně se značka podílí a aktivně vyvíjí nové materiály a technologie, jenž využívá u svých výrobků.
Na našem eshopu se zaměřujeme především na běh, fotbal a sálové sporty. 

 

MERRELL

Americká značka nejvíce oblíbená a známá především mezi milovníky outdooru na celém světě. Značka oslavila v roce 2011 30-ti leté výročí.
Na počátku byl švec Randy Merrell, o kterém napsal časopis Backpacker , že vyrábí nejlepší turistické boty na světě. Této informaci si všiml olympijský reprezentant Clark Matis. V roce 1981 uzavřel se svým obchodním partnerem Johnem Schweizerem a tímto ševcem smlouvu, převzali jeho jméno a založili společnost Merrell.
Značka byla první, kdo začal vyrábět obuv určenou pouze pro ženy už v roce 1983, což v této době nikdo nedělal a jednalo se převratný přístup. Během několika let značka přidávala patenty a technologie jako například Q-formTM, která přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze. 


NEW BALANCE

Hlavním cílem značky je pomoci podat dokonalý výkon ať už se jedná o profesionálního sportovce ženoucího se za medailemi nebo rekreačního běžce, který chce překonat sám sebe na své první trati nebo jen chcete žít zdravěji a aktivněji.
Výrobky jsou perfektní kombinací funkce a módy, která přináší potřebný výkon a styl, který očekáváte. 


REEBOK

Historie značky se začala psát v roce 1890, kdy švec J.W. Foster vytvořil první běžecké boty s hroty, jenž dodnes, umožňují sportovcům a především atletům běhat rychleji než kdy dříve. Od té doby značka Reebok urazila velký kus cesty a dnes se zaměřuje také na fitness. Právě oblast fitness cvičení  je v Reeboku jako cíl, stát se značkou č.1 v tomto vzrůstajícím sportovním odvětví.


 

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz