Nabídka značek

SELECT

SELECT je jedna z dánská  značka spadající pod jednu z největších firem specializujících se na výrobu míčů. 
Téměř všechny míče SELECT jsou ručně šité a hraje se s nimi v nejlepších světových soutěží. Každý míč projde rukami a pečlivou kontrolou v továrně SELECT na výrobu míču v Pakistánu, kde firma SELECT zaměstnává celé rodiny a mimo jiné jim zajišťuje kompletní lékřskou péči a dětem studijní možnosti.  
SELECT dále vyrábí svoji vlastní kolekci brankářských rukavic, tréninkových doplňku a především perfektní edici neoprenových bandáží a chrániču, které použivají nejlepší sportovci světa.
 

TBS

TBS je jedna z francouzských značek spadající pod jednu z největších firem zabývajících se výrobou obuvi a textilu ve Francii. Výrobci kladou důraz na preciznost, kvalitu, originalitu, kůži a životnost obuvi. TBS obuvi je vyráběno několik milionů ročně a v ČR nemá svým způsobem výroby konkurenci. Veškerá obuv je vyráběna ve Francii a mokasíny v Portugalsku. Textil je z 80 % produkován také ve Francii a na jeho zpracování je jednoznačně vidět preciznost a komfort. Pokud chcete něco nového, pěkného a zároveň s perfektním zpracováním obuv TBS vás určitě osloví. Pro nás je to v oblasti obuvi volba číslo jedna.

 

Northland Professional

Rakouská značka Northland Professional je naprostou špičkou v tom, co vám můžeme nabídnout. 
Velmi dlouhou tradici podtrhává adaptace produktů na nejtěžší podmínky na zemi. 
Oblečení Northland Professional je u našich sousedů velmi oblíbené a v Česku má taktéž dlouhou tradici. Poslední roky firma trochu upustila od klasického outdooru, jak si ji možná vybavujete ze sítě Giga sport a vrhla se ve velkém na volný čas. V našem e-shopu a na prodejnách nenajdete lépe funkční a prověřené produkty než od značky Northland Professional. Mezi její tváře patří i známý Felix Baumgartner, který skočil z vesmíru a jejich výrobky můžeme vidět i na stáji Red Bull formule 1.
 

MIZUNO

Značka Mizuno byla založena již v roce 1906 v japonské Osace a za více než sto let se stala světoznámou.
Od samého začátku se značka zajímá o nové výzkumy, které sama provádí, aby dosáhla perfektních výsledků a mohla nabídnout sportovcům specializované produkty. Stejně se značka podílí a aktivně vyvíjí nové materiály a technologie, jenž využívá u svých výrobků.
Na našem eshopu se zaměřujeme především na běh, fotbal a sálové sporty.