Medical Bag - junior/senior

4.3.2016
Značka Select myslí i na rychlou pomoc při lehkém zranění hráčů a na trhu prezentuje Select Medical bagy. Jedná se o lékařské tašky pro děti, mládež a dospělé, ve kterých se nachází vše nezbytné pro rychlé ošetření při právě probíhajícím utkání.

Lékařských tašek je několik typů: Mini, Junior a Senior. Dodávají se prázdné, nebo již s lékařským obsahem.
Lékařská taška Select Medical bag Junior je vhodná pro děti a mládež, pro sportovní utkání, nebo rekreační aktivity. Taška je vyrobena z kvalitního omyvatelného materiálu (Nylon), disponuje množstvím nastavitelných kapes pro zdravotní materiál. Pro jednodušší manipulaci jsou k dispozici dvě madla a popruh přes rameno. K dostání je prázdná, nebo se základním obsahem, který obsahuje 4 kusy ledových sáčků, kompresní bandáž, hřejivý masážní krém, náplast na puchýře, nůžky a 2 kusy standardní lepící tejpy o šířce 3 cm.
Rozměr tašky je 43 × 30 cm, objem 23,7 l a vyrábí se v černé barvě.

Lékařská taška Select Medical bag Senior je určena pro mládež a dospělé. Vhodná pro sportovní utkání na vyšší úrovni. Povrch tašky je z kvalitního omyvatelného materiálu (Nylon), větší množství nastavitelných přihrádek pro zdravotní materiál. Kvalitní silné madlo pro lepší manipulaci s popruhem přes rameno pro lepší a rychlejší přesun ke zraněnému. Na trh se dodává prázdná, nebo se základním obsahem, který obsahuje 4 kusy sáčku na ledování, kompresní bandáž, masážní emulze, dvě sady polštářkových náplastí, Strappal tape široký 2,5 cm, 3× Strappal tape široký 4 cm, nůžky a jedna hřejivá emulze.
Rozměry: 43 × 30cm a vyrábí se v černé barvě.

Obsah lékařských tašek může být libovolně doplnění zdravotnickým materiálem značky SELECT.