Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MIZUNO - Technologie Wave
Lidé pracující ve společnosti Mizuno jsou sportovci, návrháři, vynálezci a snílci. Všechno úsilí má jednoduché poslání. Vyrábět a dodávat to nejlepší sportovní vybavení do rukou sportovců. Jedním z hlavních cílů vývojových a výzkumných týmů a produktových designerů je vytvářet takové produkty, které pracují s harmonií lidského těla. Při každém kroku nebo při každém úderu pomáhají technologie získat co nejvíce ze hry.

Technologie WAVE patří mezi revoluční technologii, která hned od počátku zavedení na trh změnila design obuvi. Skutečnost je taková, že napříč sportovními disciplínami se každý sportovec věnuje alespoň tréninkově běhu. Proto technologie obuvi ovlivňuje široké spektrum sportovců více než cokoli jiného co Mizuno dělá. Lidé v Mizuno stále rozvíjí nové myšlenky a technologie, které pracují v harmonii s tělem.

WAVE je nejefektivnější technologická stélka v průmyslu, jejíž unikátní tvar rozptyluje nárazové síly od nohy pro hladší a měkký pocit na každém kroku.
Zpět na výpis novinek
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz