Nová kolekce New Balance

15.4.2016
Hlavním cílem značky NEW BALANCE je pomoci podat dokonalý výkon ať už se jedná o profesionálního sportovce ženoucího se za medailemi nebo rekreačního běžce, který chce překonat sám sebe na své první trati nebo jen chcete žít zdravěji a aktivněji.
Výrobky jsou perfektní kombinací funkce a módy, která přináší potřebný výkon a styl, který očekáváte.

Nabídka je velice široká a vybere si opravdu každý. Ať už využijete spíše volnočasovou obuv vhodnou na procházky, nenáročné sportovní aktivity a volný čas. Pro sportovní duše a především aktivní běžce je v nabídce široká škála dámské, pánské i dětské běžecké obuvi.

Například velmi oblíbeným dámským modelem je W680LD3. Tento běžecký model umožňuje lehký a dobře tlumený běh s dobrou odezvou pro každodenní běžce s neutrálním dopadem, a to díky kombinaci lehké mezipodešve Active Lite, lůžka z pěny Abzorb po celé délce boty a stabilizačního prvku Stability Web. Propracovaný střih a skvěle padnoucí bezešvý svršek z pružné síťoviny poskytuje Vašim nohám dokonalý komfort i při běhu na delší vzdálenosti.

Mezi pány je velmi oblíbeným běžeckým modelem M560LY6. Univerzální obuv vhodná na běh i do tělocvičny. Při všech sportovních aktivitách oceníte především vysoce prodyšný svršek z odolného syntetického materiálu kombinovaného se strategicky rozmístěnými síťovanými panely. Speciální kombinace technologií TechRide a FlexZone bezpečně tlumí nárazy. Vynikající obuv vhodná pro tréninkový a další sportovní aktivity.

Mezi dětskými modely se stal nejoblíbenějším model KG890CGP. Sportovní bota s komfortním zapínáním. Ideální pro běžné sportovní aktivity. Standartní rozměry, širší přední část pro pohodlí prstů.