Nové modely MIZUNO a MERRELL

17.6.2015
Nový sortiment sportovní obuvi MIZUNO a MERRELL je tu. Naše nabídka se rozšířila o mnoho nových modelů. Od letních sandálů přes běžeckou a outdoorovou obuv až po zimní kotníkovou obuv vhodnou pro vysokohorskou turistiku. Nabídka je opravdu široká a pestrá.

běžecká obuv - ALL OUT CHARGE

V kategorii běžecké obuvi naleznete obuv pro začínající běžce například Mizuno Wave Impetus 2, tak i profesionální obuv vhodnou pro trénink na nejvyšší úrovni a závody. Pro náročnější běžce je v nabídce celá řada modelů, například Mizuno Wave Paradox nebo model Mizuno Wave Kazan, který je vhodný pro trailové trasy. Taktéž značka Merrell vyrábí kvalitní běžeckou obuv. Mezi obuv vhodnou do terénu patří model Merrell ALL OUT CHARGE a model Merrell BARE ACCESS 4.

Pro outdoorové nadšence je zde připravena široká nabídka značky Merrell a to především modelu Chameleon, který se vyrábí v několika různých verzích pro pány i dámy. Kvalitní podešev je ideální pro náročnější trasy přírodou, kde oceníte hrubý vzorek.

volnočasová obuv - Merrell RANT

Pro volné chvíle, procházky a nenáročné sportovní aktivity jsou vhodnou volbou boty pro volný čas, které jsou všeobecně pohodlné, lehké a cenově dostupné. Velmi oblíbeným modelem jsou nazouvací boty Merrell JUNGLE MOC ideální pro procházky a nenáročné cesty. Nejprodávanějším modelem z volnočasové obuvi je jednoznačně Merrell RANT. Bota vhodná pro každodenní nošení, procházky a výlety za zábavou. Obuv je nejen kvalitně zpracovaná, ale vyrábí se i v několika barevných provedeních, ze kterých si vybere opravdu každý. 

Kopačky - Mizuno Morelia MD

Pro fotbalisty je připravena celá řada kopaček. Většina modelů je vyráběna v několika verzích a to ve verzi do haly, na umělou trávu a přírodní trávu. Se svým oblíbeným modelem tak můžete hrát v létě na trávě a v zimě trénovat v hale s prakticky stejným typem obuvi.

Sálová obuv - Mizuno Wave Lightning RX3

Stejně tak i pro halové sportovce máme rozšířenou nabídku, od levnějších modelů vhodných pro rekreační hráče až po ty nejdražší. Například model  Mizuno Wave Steam 3 je ideální pro začínající hráče. Naopak pro náročné volejbalové hráče je ideální volbou například model Mizuno Wave Lightning RX3, který je ultralehký a bezešví.