Oblečení do mrazu a sněhu

18.12.2017
Na lyže nebo jen obyčejnou procházku potřebujete vždy kvalitní zimní oblečení. O to více, když se teploty pohybují pod bodem mrazu.

Bez teplé zimní bundy ani ránu

Přes kvalitní zimní bundu vás žádný mráz neohrozí. V našem e-shopu na vás navíc kromě kvality čeká i pěkný design dámských zimních bund a stejně tak i v případě pánských zimních bund. Dobrou a teplou zimní bundu můžete využít jak při rodinných vycházkách, tak při zimních sportech. A i přesto, že zimní bunda zahřeje, nemusí postačit v těch největších mrazech. Proto dbejte na kvalitní druhou vrstvu, kterou se mohou stát svetry nebo mikiny. Zimní bundu doplňte kvalitními dámskými kalhotami nebo pánskými kalhotami a vyražte ven.

Čepice, ta chrání hlavu nejvíce

Víte, že skrze hlavu uniká z vašeho těla obrovské množství tepla? Abyste tomuto úniku zabránili, pamatujte vždy na čepici. Hlavně ženám slouží dámské zimní čepice jako módní doplňky, které zahřejí a chrání zdraví. 

Kromě hlavy si při sportu chraňte i lýtka a achilovku. Ty mějte vždy v teple, především při běhu, jedná se totiž o citlivé svaly, které by neměly prochladnout. Takovou ochranou nohou se mohou stát dámské sportovní ponožky a podkolenky nebo pánské sportovní ponožky.