Oblíbená letní trika, košile a polo košile

27.6.2016

V letních měsících patří trika, polo trika a košile jednoznačně k nejprodávanějším svrškům. V široké nabídce si vybere opravdu každý.

Pohodlné oblečení pro dámy

Pro dámy jsou připraveny oblíbená polo trika TBS POLFAM, BALPOL nebo UJAPOL. Všechny polo trika jsou vyrobena z prvotřídní bavlny, která zaručuje vysoký komfort a dlouhou životnost i při pravidelném nošení. Pro více uvolněné příležitostí se mohou hodit pohodlná trika TBSGUATEE a YELTEE s krásným květinovým vzorem na přední straně. Ideální pro volné chvíle v parných dnech. Pro opravdu nesnesitelné vedro máme v nabídce trika, které jsou svým střihem více vzdušná, jsou proto ideální do horkých až tropických dní. Jedná se například o triko TBS AXUDEB, tílko ABIDEB nebo dámské triko BESTEE. U každého trika se můžete spolehnout na pečlivě vybrané materiály a kvalitní zpracování.

Komfortní trika pro pány

Pro pány jsou v nabídce košile a polo trika vhodná pro formálnější příležitosti. Například pánská košile TBS CHECIG, CHEMAT nebo CHETIA, které zaujmou neobvyklým barevným provedením a samozřejmě kvalitním a komfortním zpracováním. Pokud si můžete dovolit uvolněnější styl, ale bez límečku nedáte ani ránu, jsou pro vás připraveny super polo trika. Neobyčejné barevné provedení a zpracování oceníte pokaždé, když si triko vezmete na sebe. Například pruhované polo triko TBS POLTUB nebo jednobarevné TBS POLDEU. Každý model si zamilujete díky příjemnému a komfortnímu střihu. Pokud vyrážíte do města nebo do přírody na procházku, raději zvolte obyčejné trika. Jsou lehčí, vzdušnější a hodí se perfektně k volnočasovým aktivitám. Vybírat můžete z triček TBS POLMUV, TEEMUV nebo TEECER.

Všechny trika, polo trika a košile jsou perfektní v kombinaci s kalhoty nebo šortkami TBS. Stylový outfit můžete také doplnit o kvalitní koženou francouzskou obuv TBS. Pro dámy i pro pány jsou připraveny žabky, sandále nebo kožené mokasíny