Slevy pro každého

2.6.2015
Léto již konečně začíná, sluníčko nás zahřívá čím dál více a proto je nejvyšší čas kouknout se po sportovním textilu, který můžete nyní nakoupit se slevou 40%. Využijte této výhodné nabídky a prolistujte si důkladně všechny kategorie. Neváhejte, ostatní váhat nebudou…

Mezi velmi populární produkty patří např. trika Northland Professional s technologií CoolDry, která perfektně odvádí pot, jsou rychleschnoucí a jsou vysoce prodyšná. V nabídce jsou jednoduchá trika a polo-trika s límečkem jak pro dámy, tak pro pány a navíc si každý může vybrat z několika krásných barev. 

Dámy jistě ocení letní pohodlné šaty a sukně především od francouzské značky TBS, které jsou příjemné na těle a mají neobyčejný střih i barevné zpracování. Pro pány jsou v nabídce funkční kraťasy značky Eider vhodné pro náročné sportovní aktivity a cestování po horách. Rychleschnoucí a odolný materiál je jako dělaný pro aktivní muže.

V neposlední řadě nesmíme zapomínat na střední vrstvy hodící se především ve večerních hodinách nebo při nečekaném dešti. Při delším cestování se musíte náležitě vybavit a kvalitní bunda patří k základnímu vybavení. Od takové bundy se očekává pohodlnost, odolnost a především vynikající termoregulační vlastnosti. Tím se myslí hlavně voděodolnost a prodyšnost, která je důležitá pro udržení vysokého komfortu.