Šortky a oblečení k vodě

2.8.2016

S letními prázdninami přichází i vysoké teploty, které většina Čechů nejraději tráví u vody. Nakonec je jedno, jestli ležíte na pláži v Chorvatsku nebo u rybníka u vesnice. Pohodlně se chcete cítit vždy a všude. Na našem eshopu si zajistě vyberete z mnoha stylových a módních plavek, které krásně padnou.

Plavky pro muže a plážová móda

Plavky si mohou pánové vybírat od značek Northland Professional nebo od francouzské značky TBS. Rakouská značka Northland Professional nabízí, moderní plavky Lauro Badeshorts se stahovací tkaničkou, praktickou zadní kapsou a vnitřní síťkou. Mužete být první kdo skočí do vody bez zbytečného převlékání, díky rychleschnoucímu materiálu. Proto se mohou nosit i jako plavky.

Pro muže, co mají rádi trochu více moderních tvarů a barev, máme připraveny plavky od francouzské značky TBS. Ta si pro letošní rok připravila moderní vzory, které jen tak nepřehlédnete. Posuďte sami, plavky TBS COLBIN mají originální barevné provedení, elastický pas pro komfortní oblékání a dvě praktické postranní kapsy.

Jakmile máte vybrané plavky je čas vybrat i zbytek plážového outfitu, jako je triko nebo košile, a také žabky nebo pantofle. K šortkám se nejvíce hodí klasická polo trika, která jsou decentní a zároveň originální. Například polo trika TBS POLMAB nebo TBS POLGES jsou jako dělaná pro volné chvíle u vody.

Vyrazíte-li oblečení v tomto stylu, nemusíte se obávat vyrazit pro pití na bar, protože i na pláži u vody můžete vypadat stylově a módně.