Technologie MIZUNO

29.4.2015
Společnost Mizuno jde stále vpřed a vyvíjí nové technologie a materiály, které přispívají ke správnému pohybu, dobrému zdraví a lepšímu sportovnímu výkonu.

Některé nejpoužívanější technologie si nyní představíme

technologie MIZUNO

AirMesh – Materiál, ze kterého Mizuno vyrábí svrchní část boty. Lehký a vysoce prodyšný, díky tomu zůstanou vaše nohy v pohodě a suchu i při velké zátěži.

PEBAX® RNEW – Ekologický materiál ze kterého se vyrábí vlnové desky. Materiál je šetrnější k životnímu prostředí. Při jeho výrobě se produkuje méně uhlíku a je vyroben z přírodních materiálů. (olejovin) Je stejně trvanlivý a zachovává si všechny výkonnostní vlastnosti.

AP+ - Nově vyvinutá směs materiálů mezipodešve poskytuje vynikající odpružení a tlumení, které vás nezradí ani po stovkách kilometrů. Technologie využívaná hlavně u běžecké obuvi.

InterCool – Tato technologie řeší problém přílišného zahřívání uvnitř obuvi během pohybu. Malé otvory v podrážce zajištují ventilaci nohy i od spodu. Ve spojení s materiálem AirMesh zajištuje pro nohu nejvyšší možné pohodlí.

SR Touch – Nový, lehčí a dokonalejší materiál s tzv. pamětí, který pohlcuje nárazy a napomáhá tak plynulému a hladkému přechodu z fáze nárazové do fáze odrazové.

Dynamotion Fit – Nejnovější systém využívá nejmodernější biomechanické analýzy pohybu. Výsledkem je obuv, která se umí dokonale přizpůsobit pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku.