Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Archiv novinek

Nový design modelu FB Contra

Nový design modelu FB Contra08. 01. 2018
Nejoblíbenější klubový míč pro trénink FB Contra prošel na přelomu roku redesignem.

Otevírací doba - vánoce 2017

Otevírací doba - vánoce 201719. 12. 2017
Otevírací doba během vánočních svátků.

Oblečení do mrazu a sněhu

Oblečení do mrazu a sněhu18. 12. 2017
Na lyže nebo jen obyčejnou procházku potřebujete vždy kvalitní zimní oblečení. O to více, když se teploty pohybují pod bodem mrazu.

Heureka den dopravy ZDARMA 2017

Heureka den dopravy ZDARMA 201713. 11. 2017
I letos připadá na listopad jedna z nejoblíbenějších nákupních akcí roku – HEUREKA den dopravy zdarma. Vzhledem k tomu, že má náš e-shop na Heurece statut Ověřeno zákazníky, můžeme se do akce zapojit a vám dát šanci ušetřit za dopravné.

Běžecké oblečení na podzim a zimu

Běžecké oblečení na podzim a zimu24. 10. 2017
Milujete běh? A nevzdáváte se ho ani na podzim a v zimě? Pak určitě víte, že v těchto měsících je potřeba klást ještě větší důraz na správné oblečení.

Představujeme značku TBS

Představujeme značku TBS13. 09. 2017
Značka TBS si u nás na e-shopu našla místo už dávno. Tato francouzská "pohodářka" tedy stojí za pár řádků představení.

Nové modely Mizuno

Nové modely Mizuno29. 08. 2017
Značka Mizuno přicházi každým rok s novou kolekcí, stejně tak i letos máme v nabídce nové modely pro zimní sezónu. Jedná se především o sálové modely, které se dočkaly nového barevného zpracování.

Sportovní ponožky Mizuno, pohodlí bez kompromisu

Sportovní ponožky Mizuno, pohodlí bez kompromisu31. 05. 2017
Většina běžců ví jak důležitou součástí kvalitního běhu jsou dobře padnoucí běžecké boty. Pro náročnější běžce je skvělou volbou doplnit boty o kvalitní ponožky

Select MAXI GRIP

Select MAXI GRIP17. 01. 2017
V posledních dvou letech se značka Select zaměřila na vývoj prvního lepkavého míče, kterým se nyní může pochlubit světu a především hráčům, kterým bylo používání lepidel z různých důvodů zakazováno. K hráčům se tak dostává míč s vynikajícím gripem, který umožňuje snadnější ovládání, kontrolu míče a rychlejší tempo hry.

Vánoční provoz eshopu

Vánoční provoz eshopu19. 12. 2016
Objednávky z eshopu a telefonické i emailové dotazy přijaté dne 23. 12. 2016 budou vyřízeny následující pracovní den, tedy v úterý 27. 12. 2016. V následujících pracovních dnech nebude provoz omezen.

Svetry a mikiny NP a TBS

Svetry a mikiny NP a TBS23. 11. 2016
Mikiny a svetry od značky Northland Professional nebo francouzské značky TBS patří k nejprodávanějším kouskům na našem eshopu. Není divu, protože značka TBS se drží krásné a čisté elegance.

Nová zimní kolekce značky Mizuno

Nová zimní kolekce značky Mizuno10. 10. 2016
Značka Mizuno měla vždy pochopení pro sportovce. Je jedno, zda jste rekreační sportovec nebo fanatický běžec, který bez běhu nevydrží ani pár dní. Právě pro takové je připravena nová zimní kolekce sportovní obuvi Mizuno.

Nová kolekce Northland Professional

Nová kolekce Northland Professional15. 09. 2016
S koncem školních prázdnin se vše začíná vracet zpět do zaběhnutých kolejí. Děti jsou zkrocené ve školních lavicích a rodiče jsou rádi, že mají po dvou měsících klid. Ovšem nic není, jak se může zdát. Pomalu, ale jistě se nám začíná přibližovat podzim.

Oblíbené modely MERRELL jsou zpět!

Oblíbené modely MERRELL jsou zpět!29. 08. 2016
Oblíbená značka sportovních obuvi Merrell je zpět s oblíbenými modely, které jsou populární díky všestrannosti. Značka nabízí širokou škálu modelů, které jsou vhodné pro sportovní aktivity, outdoorové procházky a výlety, ale například i na kolo.

Novinky značky Select

Novinky značky Select11. 08. 2016
Jako výhradní dovozci dánské sportovní značky SELECT pro vás máme vždy jako první novinky, které značka připraví. Letos dostal zcela nový kabát oblíbený model HB Solera.

Šortky a oblečení k vodě

Šortky a oblečení k vodě02. 08. 2016
S letními prázdninami přichází i vysoké teploty, které většina Čechů nejraději tráví u vody. Nakonec je jedno, jestli ležíte na pláži v Chorvatsku nebo u rybníka u vesnice. Pohodlně se chcete cítit vždy a všude.

Mizuno Snychro MX

Mizuno Snychro MX18. 07. 2016
Léto je v plném proudu a spousta lidí nakupuje novou obuv pro běh a různé sportovní aktivity. Blíže si představíme běžeckou obuv značky Mizuno, konkrétně model Synchro MX, který je vyráběn jak pro dámy, tak pro pány.

Oblíbená letní trika, košile a polo košile

Oblíbená letní trika, košile a polo košile27. 06. 2016
V letních měsících patří trika, polo trika a košile jednoznačně k nejprodávanějším svrškům. V široké nabídce si vybere opravdu každý.

Běžecké oblečení pro pány

Běžecké oblečení pro pány07. 06. 2016
Pokud běháte aktivněji a pravidelně je pro vás vhodnou investicí i kvalitní textil značky Mizuno určený pro sportovní aktivity.

Jak správně vybrat běžeckou obuv?

Jak správně vybrat běžeckou obuv?01. 06. 2016
Správný výběr běžecké obuvi je naprostým základem pro komfortní a především zdravý běh, ať už jde o objemový běh po silnicích nebo běh po lesích v trailových modelech.
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz