Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pánská běžecká obuv Mizuno Wave Aero 14 žlutá

Kód: J1GC153509_09
Model se závodní mírou tlumení, které zajišťuje Paralelní vlnová deska. Určen pro běžce hledající rychlý model do závodu se středním stupněm tlumení. Wave Aero je vhodné na střední vytrvalostní vzdálenosti do půlmaratonu/maratonu. Vynikající flexibilita v přední části zajišťuje efektivní přechod z dopadu do odrazu, závodní boty s největším tlumením díky U4ic a nové SmoothRide pro hladší a plynulejší zážitek. U4iC mezipodešev si zachovává skvělé tlumící vlastnosti, ale je o 30 % lehčí než předchozí ap+ vylepšený střih Dynamotion™ Fit se zpevňujícími proužky
Původní cena3 599 Kč-39%
Vaše internetová cena2 199 Kč    vč. DPH

Jiné barvy:

Wave Aero 14 žlutáBěžecká obuv Wave Aero 14 červená

Vyber velikost:

Komentáře (0)

Vložit nový komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.
Zobrazeny komentáře k produktu Pánská běžecká obuv Mizuno Wave Aero 14 žlutá
Pánská běžecká obuv Mizuno Wave Aero 14 žlutá
Mizuno

Parametry

Barva:žlutá
Materiál:Pryžová podešev,  Textílie
Technologie:AIRMESHDYNAMOTION FITMIZUNO WAVESMOOTHRIDEU4ICX10
Značka:Mizuno
Pohlavi:Pánské
Dostupnost:Skladem

Technologie

AIRMESH

AIRMESHMateriál AirMesh použitý na svršku boty zajištuje maximální prodyšnost a pohodlí


DYNAMOTION FIT

DYNAMOTION FITNejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky.


MIZUNO WAVE

MIZUNO WAVEUnikátní technologie pro všechny typy běžců.Kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu:odpružení a stabilitu.


SMOOTHRIDE

SMOOTHRIDEZajišťuje co nejplynulejší přechod mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu,snížením nárazu a zvýšením flexibility.


U4IC

U4ICUnikátní mezipodešev,která má všechny skvělé vlastnosti ap+,ale je o 30% lehčí,aniž by ztratila na výkonu a pohodlí.


X10

X10X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz